#25 .. thinking of him

8. května 2010 v 10:18 |  Šuplík s mými hříchy a sny
Thinking
Nikdy jsem Katy Perry neměla moc ráda. Co jsem o ní četla a viděla ji, přišla mi jako jedna z těch proslulých namyšlených kraviček...

Proč tu o tom teď mluvím? :D Já jen, že jsem si zrovna zkopírovala písničku sem :)

A abych pokračovala v povídání o mém vztahu k ní - už ji mám ráda. Změnil to jeden rozhovor v jednom videu, které jsem zkoukla. Ona si mě v něm naprosto získala.

Abych se vrátila k tomu, co tady píšu normálně .. Adam.

Myslela jsem, že je jiný. Že není ten ulhaný, nespolehlivý, srdce-lámající kluk. Ale on je mnohem horší. Po všem co z něj vylezlo jsem jen zašla, že jsem si to dřív nepřipustila. On je hrozná osoba, ale i tak jsem někdy šla a.. prostě si představovala, jaké by to bylo, kdyby ke mě najednou přišel. Ale už o tom nesním. Už ho nechci. Blbců mám kolem sebe víc než dost, jeho k tomu nepotřebuju!

Protože.. pořád ho nesnáším. Je mi z něj špatně. Nechápu, jak se někdo takový mohl narodit. Nikdy jsem nikdy nenáviděla někoho, jako jeho. Skutečně. Asi že jsem mu tak věřila. A věřila jsem, že to bude navždy. Poprvé v celém mém životě jsem cítila, že třeba k někomu patřím. A cítím to tak pořád. I když už ho asi nemiluju. Jistá si tím být nemůžu, třeba si to jen nalhávám, ale ta nenávist to tak přebíjí, že.. je mi prostě fajn. A do toho ten druhý kluk :)

Když jsme se s Adamem rozešli, začli jsme si s ním zase psát. Pak navrhl, že něco podniknem a já že jo. Před pár dny jsem byla na Majálesu a trošku se rozlížela, jestli tam třeba někde není. A byl. Viděla jsem ho tak o deset metrů dál, ale dělala jsem, že ne. Bylo by mi blbý jen tak zamávat :) Že viděl taky on mě jsm zachytila periferním viděním :) sledoval mě pohledem jsem kličkovala mezi těmi lidmy za holkama :) ale nějak jsem to neřešila, a tak jsme šly prostě dál... Denči jsem řekla, že jsem ho viděla. A pak stál najednou vedle mě :) Přišel za mnou. Povídali jsme si a já byla... tak strašně zaskočená :) pěkně zaskočená :) po chvilce zase odešel a já se kromě toho počasí a že mi bylo šíleně špatně cítila hrozně fajn :D

Ne, nedělám si s ním naděje. Já se už ani nechci zamilovat. Vím, že si v tom budu podvědomě neustále bránit, takže jsem v klidu. Už totiž nechci znovu zažít tu bolest, kdy jsem se skoro zabila. Neberu to s ním jako něco závaznýho a on taky ne. Oba jsme po rozchodu a já ani nechci nějakou náhradu - porozchodovýho kluka.

Možná skončím sama, ale tím se teď trápit nebudu. Proč by měl být Adam v pohodě a já ne? :) Já si to zasloužím narozdíl od něj. Jak na to tak myslím, pořád mi v hlavě jezdí všechny ty hnusné věci, co mi řekl... Tak hrozně to bolelo. Ale je hrozně namyšlený, což jsem věděla, takže už si to tak neberu. Možná jsem ho šíleně milovala, ale teď.. maximálně ho nenávidím a jsem ráda, že je pryč z mého života :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PlinQa .... PlinQa .... | Web | 9. května 2010 v 12:04 | Reagovat

Taky se nechci zamilovat. Tu bolest azžít nechci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama