#31 .. if we ever meet again

18. července 2010 v 1:25 |  Šuplík s mými hříchy a sny
Girl
Je chvíle po jedné v noci, už nějakou tu chvíli sedím u počítače (dneska teda né nějak dlouho, jsem tu chvíli ;)) a napadlo mě, že zase něco málo napíšu, tak tady to máte :)

Je už 18. července, čtvrtka prázdnin za náma a já se.. nudím. Hodně. Před vízem byla ta chata, pak v pondělí 12. jsme jeli s pár lidma stanovat, byla jsem u Denči a teď zas nic.

Abych se přiznala, trošku mi už hrabe. Ale ne kvůli tohohle :) jde na mě nějaká depka.. obrovská.. "životní" možná :) říkám si, jestli nakonec neskončím úplně sama.. že to, na co čekám, třeba nepřijde, všichni mě opustí a.. pak už nic...

Že jsem se připravila o všechno dobré, co se mohlo povést a tím to končí. Jirka? Někdo s kým jsem měla být až do smrti přese všechno? Je pryč, sama jsem ho tam poslala. Martin? Je pryč, sama jsem od něj odešla. Víťa? Můj božský Víťa? Je pryč, sama jsem ho nechala odejít.. Adam? Ten debílek? Je pryč, a i když ho dvakrát nemusím, něco pro mě znamenal a to mi chybí... Zkrátka.. všechno je pryč.

A bojím se, že přijdu i o to málo, co ještě mám. Tedy, nechci nikoho urazit. Není to málo, ale já chci.. víc...

Ještě pořád mám Denču. Nejlepší kamarádku, která je pro mě na prvním místě, i když ona to má takové otevřené... Ještě pořád jsem celkem v poho.. S přehledem jsem ve třeťáku, nemám žádné problémy, lidi.. ne že by mě zbožňovali, ale snad mě ani vyloženě nemají neradi.. A to je úspěch. U mě. Láska mi v minulosti na dělala mnoho problémů..

A to, jak se toho bojím, mě stále nutí myslet na ty všechny, o které jsem se připravila, se kterýma jsem mohla být doteď. Aspoň ti první tři mě neuvěřitelně milovali a já, neznamenalo to pro mě tak moc. Byla jsem jiná, nevážila jsem si jich dost. Teď už to vím.. Teď už je pozdě...

Myslím na ně a pohrávám si s myšlenkama, že to třeba není ztracené. Vím, že je, jen se snažím najít si nějaké výmluvy, proč by nemuselo :) vytvářím si pohádky, kdy se k sobě vrátíme.. Hlavně s Jirkou. Vlastně.. párkrát jsem mu napsala. Že na něj myslím.. že se mi o něm zdálo.. Vlastně, zdálo se mi i o Adamovi, ale s tím už nechci mít nic společného, tak si bráním.. To ještě jde.. Hm..

A je tu to prázdno.. Viděla jsem Adama na facu, ale jen o to nejde. Je to pro mě všechno prostě těžký. K tomu se snažím nemyslet na Honzu, na tu chatu. Od té doby jsem ho viděla jenom poslední den ve škole, ale i tak mi nejde z hlavy. Bylo mi s ním tak krásně.. a co povídal.

Proč se k tomu vůbec vracím, nemá to cenu, nic z toho co řeším. Vím to. A proto tu hodím písničku a půjdu.. koukat na Supernatural - Lovce duchů xD .. trochu závislák ze mě je :) díly si stahuju, za pár dní jsem už třetí řady :) mmm...

Tahle verze se mi moc líbí :) :) ne, že by ta originální ne ;)

♥ ♥ ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lů | Web | 24. července 2010 v 14:17 | Reagovat

to přejde... Brzo příde ten na kterýho nedáš dopustit.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama