#40.. některé věci neovlivníš

10. února 2011 v 18:44 |  Šuplík s mými hříchy a sny
Passion
Dneska to bylo.. hrozné. Vstala jsem, běžela do školy.. zavolala k doktorovi, zmatkovala jsem a pletla páté přes deváté, ale o pár hodin později už jsem držela v ruce s nadšením recept..

Ulila jsem se kvůli tomu ze školy, ale stejně jen z jedné hodiny.. to bude otázek až tu omluvenku někdy uvidí mamka.. co už..

Takže.. ale pořád zbýval problém s penězma.. naštěstí mě to vyšlo v lékarně jenom na 456,- takže jsem byla ráda, že jsem si nemusela nikde půjčovat..

Sice jsem utratila peníze na kalhoty, takže furt musím chodit v tříčtvťácích, ale to mi už přijde vedlejší..

Tabletku jsem hned poklka a teď.. udělala jsem vše co se dalo, už můžu jenom doufat :) každopádně už jsem.. klidnější, o dost.

Ve škole jsem se řídila tím, jak to bylo vždycky.. Víťa? Spolužák.. a co?!

A nevadilo mi to.. před měsíci bych byla zdrcená a jo, furt pro mě moc znamená, ale.. stejně.. k čemu by to bylo :)

Moc pěkně jsme si včera povídali.

Zase toho vím víc o tom, jak to mezi náma bylo, co se nám honilo hlavou až to nakonec skončilo, jak to skončilo.. oba jsem už jinde.. jen to jiskření zdá se nezmizelo.. každopádně včera to bylo oproti jindy v něčem jiné. Lepší, o moc. On totiž.. tentokrát spal i on se mnou, ne jen já s ním.. normálně byl.. jako by mimo.. podlehl tomu něčemu, pak mu to došlo a tak nějak se stáhl.. včera ne.. včera byl se mnou od začátku do konce.. neříkám, že je to úplně dobře.. kvůli mě ano, kvůli jeho holce zas tak moc ne..

Jo, mrzí mě že tehdy nebyl na vztah s kýmkoliv připavený a mě to tak nestačilo, ale.. asi to tak mělo být. Nevím proč. Nechápu proč. Ale na tom asi nezáleží.. ráda ho mít nepřestanu nikdy, i když je v něčem fakt blb.. ale napůl to chápu a..takový prostě je.. a já ho takového beru..

Včera se mě později zeptal jestli jsem do někoho zamilovaná.. a já mu fakt chtěla upřímně odpovědět, ale zamilovanost.. to už nevím co je.. ale protože vím, že něco silného cítím.. k Jirkovi a.. jo, k Víťovi taky.. tak jsem řekla, že asi.. asi ne. Protože.. mám pocit, že to je pryč, ale ne úplně.. myslím, že se zeptal i na to, jak to mám s ním a já mu tohle řekla.. že kdyby to bylo pryč úplně, v té chvíli bychom tam tak nebyli..

A tak to je. I když nemám ponětí, co to znamená.. Jirka. Zas si nepíšem.. nevím. Asi to nemá význam. A mě je teď nakonec přece jen fajn.. takhle to je vždycky.. tedy, hlavně po nějakém takovém blbnutí s Víťou.. je mi fajn, ten jeden dva dny, a pak přijde depka.. chvilková.. bude mi chybět. Vím to.. bude mi chybět ten den, bude mi chybět všechno.. ale zase to odezní.. překonám to.. jako vždycky..

Už bych to chtěla mít za sebou..

Hm, ironie. Zrovna v pondělí jsem měla menší problém s touhou.. Víťa si sedl k nám do trojlavice, byl mi tak blízko.. normálně mě to až bolelo, jak jsem ho chtěla, ale dělala jsem, co jsem měla.. nic.

Koho by napadlo, že tak brzy ho zase budu "mít"? Mě ne..

Ještě pořád jsem ve fázi, kdy jsem celá unešená.. i když ráno jsem byla ještě na padnutí.. Denča to nakonec skoro všechno ví.. poradila mi pár věcí ohledně toho doktora a tak.. ale neřekla jsem jí to, to ne.. samotné jí to došlo. Není blbá a.. zná mě.

Jestli to byla chyba? Já nevím.. jen vím, že ještě furt jsem na tom dost špatně, abych ji opakovala zas a zas :(

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 12. února 2011 v 14:17 | Reagovat

Víš co? Přála bych ti, aby jsi už konečně byla šťastná a byla s tím kdo tě bude opravdu milovat ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama