#45.. stodolní

24. ledna 2012 v 16:26 |  Šuplík s mými hříchy a sny
Tento blog prakticky začal před dvěmi lety skoro už články o Adamovi.. byla to záplava. Toho kluka jsem začala nesnášet.. ale přece jen, čas plyne, rány se hojí a já si ho zase z facebooku odblokovala :D

A chlapeček si mě přidal.. po bouřlivé diskuzi u odkazu jsme si začli psát.. prostě jen tak normálně.. a najednou že prý aha aha.. co máš v pátek? Nic si neplánuj..

A já to neshodila ze stolu.. dny uběhly a v pátek jsem skutečně stála přímo před ním. První dojem? Voněl furt stejně! :D Ale nic jsem nahlas neřekla..

Šli jsme na stodolní, dali si křídla v jednom podniku a šli dál.. něco si dali tam a šli dál.. od místa k místu.. a ulice prázdná :D den před silvestrem nikde nikdo.

V jednom podniku jsme se zdrželi dýl, dali si nějaké drinky a povídali. Přišel mi o tolik dospělejší a byl TAK v pohodě. Bylo mi s ním super.. povídali jsme si o všem, co nás jen napadlo a večer se dařil. Nakonec fakt budeme kamarádi, říkala jsem si.

Když už jsem měla cosik v krvi, neodolala jsem a zeptala se.. voní furt stejně? :D.. podíval se na okamžik do země, zasmál a že noo, je to možnéé.. :D nevoní ti to snad? Nene, to ne.. :)

Dojmy z večera super.. ale to jsme v té první polovině. Sbližování, okecávání. Pak je tu ta druhá, kdy jsem měla dost, zalezli jsme do jednoho podniku a tam se ochomýtali. Ani na chvíli mi nevadil jakýkoliv jeho fyzický kontakt se mnou.. když mi položil ruku na pas, nakláněl se, aby mi něco řekl.. tehdy jsem pocítila lehké šimrání, ale ignorovala ho. Jenže pak tam stojíme u parketu, svět se se mnou točí.... a on mě zlehka políbí na krku. Jednou, podruhé. A pak se našly i naše rty.

Bylo to tak dokonalé, že Dan..... nebyl! Tohle ve mě nikdy vzbudit nedokázal, to vzrušení.. a mě se to líbilo. Zbytek večera jsme strávili intimněji.. a bylo mi s ním pořád fajn. Ale ve hlavě guláš a tehdy mi to došlo..... když jsem ráno na Nový rok vstala, bylo rozhodnuto.. Konec s Danem, už žádné doufání, žádné podvádění. Už nemůžu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mishiczqué Mishiczqué | Web | 30. září 2016 v 17:10 | Reagovat

To je v háji... pořád jsem s ním v kontaktu, pořád se přes něj nedokážu dostat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama